PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
KRAKÓW, 8-9 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-08 12:36:38
WM100 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 400PK 4x100U16 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x200U20 4x200 4x600XU16 4x800U18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 100p(7)U18 Wzywż(7)U18 Kula(7)U18 200(7)U18 W dal(7)U18 Oszczep(7)U18 800(7)U18 7-bójU18 7-bójU23

100PK 400PK 4x100U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 Dziesięcioboj M U23 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-06-08
DZIEŃ 2
2019-06-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:30  100 m M (10bój)  [s]
10:50  100 m M U20 (10bój)  [s]
11:00  100 m K (PK)  [s]
11:20  100 m M (PK)  [s]
11:40  W dal M (10bój) - A 
11:50  100 m pł K (7bój)  [s]
12:00  W dal M U20 (10bój) - B 
12:00  100 m pł K U20 (7bój)  [s]
12:00  100 m pł K(7bój)(PK)  [s]
12:20  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
13:00  Kula M (10bój) - B 
13:10  Wzwyż K (7bój) - A 
13:10  Wzwyż K U20 (7bój) - B 
13:10  Wzwyż K U18 (7bój)(PK) - B 
13:20  Kula M U20 (10bój) - A 
13:30  W dal M U16 (5bój) - A 
13:50  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia 
14:30  4x100 metrów K U16  [s]
14:50  4x100 metrów M U16  [s]
15:00  Wzwyż K U16 (5bój) - A 
15:00  Kula M (5) U16 (5bój) - B 
15:10  Szwedzka (100-200-300-400) K U16  [s]
15:30  Szwedzka (100-200-300-400) M U16  [s]
15:50  Szwedzka (100-200-300-400) K U18  [s]
16:10  Szwedzka (100-200-300-400) M U18  [s]
16:25  4x200 metrów K U20  [s]
16:40  4x200 metrów M U20  [s]
16:40  Kula K (7bój) - B 
16:40  Kula K U20 (7bój) - A 
16:40  Kula K U18 (7bój)(PK) - A 
16:55  4x200 m K  [s]
17:00  Wzwyż M (10bój) - A 
17:00  Wzwyż M U20 (10bój) - B 
17:10  4x200 m M  [s]
17:30  4x400 metrów Mix U18  [s]
17:30  Kula K (3) U16 (5bój) 
17:50  4x400 metrów Mix U20  [s]
18:10  4x400 metrów Mix  [s]
18:30  200 m K (7bój)  [s]
18:40  200 m K U20 (7bój)  [s]
18:40  200 m K U18 (7bój)(PK)  [s]
19:05  400 m M (10bój)  [s]
19:40  400 m K (PK)  [s]
19:47  400 m M U20 (10bój)  [s]
20:00  400 m M (PK)  [s]
REKORDY
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
Min. MŚ 10.10 Doha (QAT) 2019-09-27
Min. ME U23 (U23) 10.50 Gävle (SWE) 2019-07-11
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-06-08 12:36:38
100 m M (10bój) - Bieg 2 Planowany START: 2019-06-08 10:30 WYSTARTOWANO: 10:36:21
+0.2 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 5 242
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) 10.87 200.8(c) 890 1
2 4 214
DZIUBA Szymon 99-10-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11.05 SB 850 2
3 6 382
CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 11.25 SB 806 3
4 7 34
JAKÓBCZAK Mikołaj 98-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) 11.33 789 4
5 3 381
BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 11.38 (377) 778 6
6 2 221
MIARA Krzysztof 94-06-11 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11.39 SB 776 7

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.067845821380615 s.