PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
KRAKÓW, 8-9 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-09 15:32:36
wmt 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 400PK 4x100U16 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x200U20 4x200 4x600XU16 4x800U18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 100p(7)U18 Wzywż(7)U18 Kula(7)U18 200(7)U18 W dal(7)U18 Oszczep(7)U18 800(7)U18 7-bójU18 7-bójU23

100PK 400PK 4x100U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 Dziesięcioboj M U23 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-06-08
DZIEŃ 2
2019-06-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:30  110 m pł M U20 (10bój)  [s]
09:50  110 m pł M (10bój)  [s]
10:00  Wzwyż M U16 (5bój) - A 
10:20  Dysk M U20 (10bój) 
10:30  W dal K U16 (5bój) - B 
11:00  Dysk M (10bój) 
11:00  W dal K U20 (7bój) - A 
11:00  W dal K U18 (7bój)(PK) - A 
12:00  W dal K (7bój) - B 
12:00  600 m K U16 (5bój)  [s]
12:05  Pięciobój K U16 
12:20  Tyczka M U20 (10bój) - A 
12:20  Oszczep K U20 (7bój) 
12:20  Oszczep K U18 (7bój)(PK) 
12:30  1000 m M U16 (5bój)  [s]
12:35  Pięciobój M U16 
13:00  Tyczka M (10bój) - B 
13:20  Oszczep K (7bój) 
15:00  4x600 metrów Mix U16  [s]
15:20  4x800 metrów Mix U18  [s]
15:40  4x800 metrów Mix U20  [s]
16:00  4x800 metrów Mix  [s]
16:20  Oszczep M (10bój) 
16:30  800 m K U20 (7bój)  [s]
16:30  800 m K U18 (7bój)(PK)  [s]
16:35  Siedmioboj K U20 
16:35  Siedmiobój K U18 (PK) 
16:50  800 m K (7bój)  [s]
16:55  Siedmiobój kobiet 
16:55  Siedmiobój K U23 
17:10  Oszczep M U20 (10bój) 
17:50  1500 m M (10bój)  [s]
17:55  Dziesięciobój mężczyzn 
17:55  Dziesięciobój M U23 
18:10  1500 m M U20 (10bój)  [s]
18:15  Dziesięciobój M U20 
REKORDY
RP 6.00i LISEK Piotr OSOT Szczecin Potsdam (GER) 2017-02-04
RP (U23) 5.91 WOJCIECHOWSKI Paweł Zawisza Bydgoszcz Szczecin 2011-08-15
Min. MŚ 5.71 Doha (QAT) 2019-09-27
Min. ME U23 (U23) 5.30 Gävle (SWE) 2019-07-11
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2019-06-09 15:32:36
Tyczka M (10bój) - B Planowany START: 2019-06-09 13:00 ZAKOŃCZENIE: 15:09:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.50 2.60 2.70 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.70 4.80 wynik inf punkty rank
1 3 242
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - - - - - - - - - o xo o xxx 4.70 819 1
2 5 220
KRAWCZYK Michał 92-09-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - - - - - - xo o xxo xo xo xxx 4.70 PB 819 2
3 11 240
HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - - - - xo - o o o xo xxo xxo xr 4.70 PB 819 3
4 9 221
MIARA Krzysztof 94-06-11 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - - o - o xo o xxx 4.30 SB 702 4
5 6 382
CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - - - o - o - xxo xxx 4.20 673 5
6 12 214
DZIUBA Szymon 99-10-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - o - xxo o xxx 3.90 SB 590 6
7 10 547
PITER Marcin 97-03-06 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) o xo xxx 2.60 264 7
8 2 543
FRYŚNY Artur 98-06-12 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) xxo xxx 2.50 242 8
1 381
BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) xr NM
4 34
JAKÓBCZAK Mikołaj 98-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) xr NM
7 603
DOMAŃSKI Emil 99-06-09 KS Gwardia Piła (WP) xr NM
8 545
OLBIŃSKI Adrian 97-07-29 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) xr NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.10204720497131 s.