3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-03 13:39:10
Wmkulaj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 22.96 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spa?a 2016-12-29
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2020-10-03 13:39:10
Kula M U20 (10bój) Planowany START: 2020-10-03 11:40 ZAKOŃCZENIE: 12:15:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 14 154 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 MKL Toruń (KP) 13.59 13.80 13.42 13.80 PB 716 1
2 1 250 KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) 12.92 12.60 12.62 12.92 PB 662 2
3 16 367 MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) x 12.25 12.31 12.31 PB 625 3
4 7 431 SYKA Mateusz 02-01-31 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 10.40 11.22 12.18 12.18 617 4
5 8 664 ŚWIERGOCKI Eryk 01-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 11.15 10.50 12.06 12.06 PB 610 5
6 2 74 KACZOR Karol 01-03-20 MKS Osa Zgorzelec (DS) 11.65 11.86 11.47 11.86 598 6
7 11 628 ŻYŁA Rafał 02-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) x 11.71 11.10 11.71 589 7
8 4 47 GAPIŃSKI Mikołaj 01-05-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 11.67 11.36 x 11.67 PB 586 8
9 12 76 KORDASIEWICZ Filip 02-07-07 MKS Osa Zgorzelec (DS) 11.63 10.84 10.91 11.63 PB 584 9
10 17 77 WĘGRZYN Jakub 02-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 11.27 11.58 11.10 11.58 581 10
11 13 381 DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) 10.71 10.40 10.59 10.71 PB 528 11
12 18 205 RADZEWICZ Jędrzej 01-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 10.33 10.68 x 10.68 527 12
13 5 576 ŁOPATA Krzysztof 01-06-03 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 9.77 10.30 9.41 10.30 =PB 504 13
14 10 484 SIKORA Jakub 01-10-09 LUKS Namysłów (OP) 10.16 10.05 8.09 10.16 495 14
15 9 573 SOMMER Paweł 01-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 9.52 9.99 9.75 9.99 485 15
16 15 429 NIEDZIELA Jakub 02-06-28 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 9.80 x 9.73 9.80 474 16
17 3 483 FURMAŃSKI Bartłomiej 02-08-09 LUKS Namysłów (OP) 9.10 8.70 9.30 9.30 PB 444 17
18 6 577 RĘKAWEK Modest 02-10-17 LKS Jantar Ustka (PM) x 7.90 8.19 8.19 378 18
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.029881954193115 s.