PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
KRAKÓW, 8-9 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-09 09:03:12
Wmkulaj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 400PK 4x100U16 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x200U20 4x200 4x600XU16 4x800U18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 100p(7)U18 Wzywż(7)U18 Kula(7)U18 200(7)U18 W dal(7)U18 Oszczep(7)U18 800(7)U18 7-bójU18 7-bójU23

100PK 400PK 4x100U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 Dziesięcioboj M U23 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-06-08
DZIEŃ 2
2019-06-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:30  100 m M (10bój)  [s]
10:50  100 m M U20 (10bój)  [s]
11:00  100 m K (PK)  [s]
11:20  100 m M (PK)  [s]
11:40  W dal M (10bój) - A 
11:50  100 m pł K (7bój)  [s]
12:00  W dal M U20 (10bój) - B 
12:00  100 m pł K U20 (7bój)  [s]
12:00  100 m pł K(7bój)(PK)  [s]
12:20  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
13:00  Kula M (10bój) - B 
13:10  Wzwyż K (7bój) - A 
13:10  Wzwyż K U20 (7bój) - B 
13:10  Wzwyż K U18 (7bój)(PK) - B 
13:20  Kula M U20 (10bój) - A 
13:30  W dal M U16 (5bój) - A 
13:50  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia 
14:30  4x100 metrów K U16  [s]
14:50  4x100 metrów M U16  [s]
15:00  Wzwyż K U16 (5bój) - A 
15:00  Kula M (5) U16 (5bój) - B 
15:10  Szwedzka (100-200-300-400) K U16  [s]
15:30  Szwedzka (100-200-300-400) M U16  [s]
15:50  Szwedzka (100-200-300-400) K U18  [s]
16:10  Szwedzka (100-200-300-400) M U18  [s]
16:25  4x200 metrów K U20  [s]
16:40  4x200 metrów M U20  [s]
16:40  Kula K (7bój) - B 
16:40  Kula K U20 (7bój) - A 
16:40  Kula K U18 (7bój)(PK) - A 
16:55  4x200 m K  [s]
17:00  Wzwyż M (10bój) - A 
17:00  Wzwyż M U20 (10bój) - B 
17:10  4x200 m M  [s]
17:30  4x400 metrów Mix U18  [s]
17:30  Kula K (3) U16 (5bój) 
17:50  4x400 metrów Mix U20  [s]
18:10  4x400 metrów Mix  [s]
18:30  200 m K (7bój)  [s]
18:40  200 m K U20 (7bój)  [s]
18:40  200 m K U18 (7bój)(PK)  [s]
19:05  400 m M (10bój)  [s]
19:40  400 m K (PK)  [s]
19:47  400 m M U20 (10bój)  [s]
20:00  400 m M (PK)  [s]
REKORDY
RP (U20) 22.38i BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Toruń 2015-01-24
RP (U20) 22.94 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Bojanowo 2016-05-01
Min. ME U20 (U20) 18.30 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2019-06-09 09:03:12
Kula M U20 (10bój) - A Planowany START: 2019-06-08 13:20 ZAKOŃCZENIE: 13:45:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 9 165
KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) 12.31 12.75 12.36 12.75 PB 652 1
2 7 538
JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 12.17 12.15 12.29 12.29 PB 624 2
3 6 53
GAPIŃSKI Mikołaj 01-05-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 11.12 9.58 10.68 11.12 PB 553 3
4 1 579
KASZCZYC Kornel 00-04-11 MKS Osa Zgorzelec (DS) 10.66 10.92 10.86 10.92 PB 541 4
5 10 166
RYBARCZYK Paweł 01-01-15 MKLA Łęczyca (LD) 10.70 x 9.39 10.70 PB 528 5
6 2 537
ŚWIERGOCKI Eryk 01-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 10.00 x 10.64 10.64 PB 524 6
7 12 68
KACZOR Karol 01-03-20 MKS Szerszeń Bogatynia (DS) 10.62 10.49 x 10.62 523 7
8 14 384
SIKORA Jakub 01-10-09 LUKS Namysłów (OP) 10.55 9.80 9.18 10.55 519 8
9 4 54
KARABAN Jakub 00-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 9.94 x 10.12 10.12 493 9
10 11 449
SOMMER Paweł 01-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 9.85 x 9.14 9.85 477 10
11 8 546
PITER Damian 00-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 9.76 9.22 9.61 9.76 471 11
12 13 630
ŁOPATA Krzysztof 01-06-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 9.13 9.76 9.76 471 12
13 3 142
WROCZYŃSKI Piotr 01-02-05 MLKS Agros Żary (LB) 8.99 x 8.24 8.99 425 13
14 5 580
RAKOCZY Kamil 01-06-25 MKS Osa Zgorzelec (DS) 8.79 8.74 8.43 8.79 392 14

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.062855958938599 s.