3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-04 11:46:10
Wmdyskj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 68.02 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Eskilstuna (SWE) 2015-07-19
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2020-10-04 11:46:10
Dysk M U20 (10bój) Planowany START: 2020-10-04 10:15 ZAKOŃCZENIE: 11:03:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 15 154 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 MKL Toruń (KP) 33.32 33.37 36.62 36.62 PB 596 1
2 12 664 ŚWIERGOCKI Eryk 01-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 36.22 36.17 x 36.22 588 2
3 2 77 WĘGRZYN Jakub 02-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 30.50 x 33.75 33.75 PB 539 3
4 14 484 SIKORA Jakub 01-10-09 LUKS Namysłów (OP) 30.39 32.88 31.25 32.88 521 4
5 17 431 SYKA Mateusz 02-01-31 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x 32.55 x 32.55 PB 515 5
6 16 74 KACZOR Karol 01-03-20 MKS Osa Zgorzelec (DS) 30.91 32.32 x 32.32 SB 510 6
7 5 250 KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) 27.61 x 32.26 32.26 509 7
8 7 381 DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) 31.33 x x 31.33 491 8
9 4 76 KORDASIEWICZ Filip 02-07-07 MKS Osa Zgorzelec (DS) x x 31.09 31.09 486 9
10 18 47 GAPIŃSKI Mikołaj 01-05-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 30.86 30.11 x 30.86 PB 481 10
11 8 367 MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) 30.85 30.72 x 30.85 481 11
12 1 628 ŻYŁA Rafał 02-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) x 29.40 x 29.40 453 12
13 6 205 RADZEWICZ Jędrzej 01-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 28.02 x 27.54 28.02 426 13
14 9 573 SOMMER Paweł 01-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 27.34 r 27.34 412 14
15 11 483 FURMAŃSKI Bartłomiej 02-08-09 LUKS Namysłów (OP) 23.73 26.31 x 26.31 PB 392 15
16 3 429 NIEDZIELA Jakub 02-06-28 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 24.44 x x 24.44 356 16
17 10 576 ŁOPATA Krzysztof 01-06-03 GKS Cartusia Kartuzy (PM) x 21.81 23.90 23.90 346 17
18 13 577 RĘKAWEK Modest 02-10-17 LKS Jantar Ustka (PM) 17.12 15.82 16.70 17.12 219 18
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.032087087631226 s.