3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-04 15:17:01
Wkoj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 62.11 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki OPO Cetniewo 2015-08-01
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2020-10-04 15:17:01
Oszczep K U20 (7bój) Planowany START: 2020-10-04 13:15 ZAKOŃCZENIE: 14:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 3 698 BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 39.22 38.88 39.91 39.91 666 1
2 14 342 SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa (MZ) x 37.60 36.90 37.60 621 2
3 4 206 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 33.68 32.80 32.15 33.68 546 3
4 7 428 KURPIEWSKA Aleksandra 02-05-13 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 30.80 32.08 28.52 32.08 516 4
5 11 80 DZIEMIDOWICZ Ewa 02-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 30.33 32.05 30.95 32.05 PB 515 5
6 6 477 KRONBURG Klaudia 02-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 29.90 x 31.49 31.49 505 6
7 9 208 MISTOŃ Zuzanna 02-11-28 MLKS Agros Żary (LB) 29.52 30.23 30.60 30.60 488 7
8 8 575 STEĆ Patrycja 01-03-22 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 29.07 27.93 27.97 29.07 459 8
9 10 697 KANIA Anastazja 02-04-29 KL Iskra Białogard (ZP) 26.23 24.01 27.44 27.44 PB 428 9
10 15 210 BARTKOWIAK Agnieszka 02-09-20 ZLKL Zielona Góra (LB) 26.62 26.96 24.84 26.96 419 10
11 5 505 SZYMAŃSKA Dominika 02-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 26.41 25.81 24.71 26.41 PB 409 11
12 16 604 ZAPORA Blanka 01-11-02 SKLA Sopot (PM) 22.03 23.31 25.70 25.70 395 12
13 18 592 GAJEWSKA Patrycja 02-11-25 SKLA Sopot (PM) 20.05 23.23 19.58 23.23 PB 349 13
14 13 579 ŁASKA Anna 02-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 19.80 20.12 21.40 21.40 315 14
15 17 479 PANCYLEJKO Ewelina 02-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 18.03 18.12 19.62 19.62 282 15
16 2 48 KALENIK Izabela 02-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 19.22 x x 19.22 274 16
1 678 ŻOK Zofia 01-03-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) x x x NM
12 207 KWIATKOWSKA Adrianna 02-03-29 MLKS Agros Żary (LB) x x x NM
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.028428077697754 s.