3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-04 15:20:30
Wko 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP 67.11 ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
RP (U23) 60.75 MRÓWKA Monika AZS-AWF Wrocław Biała Podlaska 2001-06-02
RP (U23) 61.48* WITEK Marcelina SKLA Sopot Złocieniec 2016-04-30
RP (U23) 64.08* ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki Warszawa 2016-05-21
RP (U23) 67.11* ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2020-10-04 15:20:30
Oszczep K (7bój) Planowany START: 2020-10-04 14:20 ZAKOŃCZENIE: 15:03:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 10 598 LIGARSKA Paulina 96-04-09 SKLA Sopot (PM) 41.94 42.09 40.70 42.09 707 1
2 1 569 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 37.27 36.76 x 37.27 U23 615 2
3 6 132 SUŁEK Adrianna 99-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 36.77 37.11 x 37.11 U23 612 3
4 8 364 CHAŁUPKA Milena 00-11-14 KS Warszawianka W-wa (MZ) 30.38 32.63 31.11 32.63 U23 527 4
5 4 374 NISZTOR Kinga 96-07-26 MLKL Płock (MZ) 29.10 29.18 30.76 30.76 491 5
6 9 673 TRZASKALSKA Agata 99-03-31 PLKS Gwda Piła (WP) 24.84 28.95 22.21 28.95 U23 457 6
7 7 426 KOSTRZEWSKA Barbara 98-03-27 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 24.40 28.15 23.91 28.15 U23 442 7
8 5 425 JUŚKIEWICZ Agnieszka 00-03-27 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 24.00 26.04 27.34 27.34 PB U23 426 8
9 3 478 LACH Aleksandra 00-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 21.99 22.35 24.94 24.94 U23 381 9
10 2 427 KULESZA Kalina 99-07-04 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 15.92 18.98 18.86 18.98 U23 270 10
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.028903007507324 s.