PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
KRAKÓW, 8-9 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-09 09:00:25
Wkkulaj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 400PK 4x100U16 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x200U20 4x200 4x600XU16 4x800U18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 100p(7)U18 Wzywż(7)U18 Kula(7)U18 200(7)U18 W dal(7)U18 Oszczep(7)U18 800(7)U18 7-bójU18 7-bójU23

100PK 400PK 4x100U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 Dziesięcioboj M U23 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-06-08
DZIEŃ 2
2019-06-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:30  100 m M (10bój)  [s]
10:50  100 m M U20 (10bój)  [s]
11:00  100 m K (PK)  [s]
11:20  100 m M (PK)  [s]
11:40  W dal M (10bój) - A 
11:50  100 m pł K (7bój)  [s]
12:00  W dal M U20 (10bój) - B 
12:00  100 m pł K U20 (7bój)  [s]
12:00  100 m pł K(7bój)(PK)  [s]
12:20  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
13:00  Kula M (10bój) - B 
13:10  Wzwyż K (7bój) - A 
13:10  Wzwyż K U20 (7bój) - B 
13:10  Wzwyż K U18 (7bój)(PK) - B 
13:20  Kula M U20 (10bój) - A 
13:30  W dal M U16 (5bój) - A 
13:50  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia 
14:30  4x100 metrów K U16  [s]
14:50  4x100 metrów M U16  [s]
15:00  Wzwyż K U16 (5bój) - A 
15:00  Kula M (5) U16 (5bój) - B 
15:10  Szwedzka (100-200-300-400) K U16  [s]
15:30  Szwedzka (100-200-300-400) M U16  [s]
15:50  Szwedzka (100-200-300-400) K U18  [s]
16:10  Szwedzka (100-200-300-400) M U18  [s]
16:25  4x200 metrów K U20  [s]
16:40  4x200 metrów M U20  [s]
16:40  Kula K (7bój) - B 
16:40  Kula K U20 (7bój) - A 
16:40  Kula K U18 (7bój)(PK) - A 
16:55  4x200 m K  [s]
17:00  Wzwyż M (10bój) - A 
17:00  Wzwyż M U20 (10bój) - B 
17:10  4x200 m M  [s]
17:30  4x400 metrów Mix U18  [s]
17:30  Kula K (3) U16 (5bój) 
17:50  4x400 metrów Mix U20  [s]
18:10  4x400 metrów Mix  [s]
18:30  200 m K (7bój)  [s]
18:40  200 m K U20 (7bój)  [s]
18:40  200 m K U18 (7bój)(PK)  [s]
19:05  400 m M (10bój)  [s]
19:40  400 m K (PK)  [s]
19:47  400 m M U20 (10bój)  [s]
20:00  400 m M (PK)  [s]
REKORDY
RP (U20) 16.84 WOLSKA Małgorzata WKS Zawisza Bydgoszcz Rzeszów 1985-07-28
RP (U20) 16.84 SOBIESZEK Magdalena AZS-AWF Warszawa Barcelona 2005-06-03
Min. ME U20 (U20) 15.00 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2019-06-09 09:00:25
Kula K U20 (7bój) - A Planowany START: 2019-06-08 16:40 ZAKOŃCZENIE: 17:17:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 4 231
SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa (MZ) 10.98 10.28 10.82 10.98 594 1
2 7 239
CHAŁUPKA Milena 00-11-14 KS Warszawianka W-wa (MZ) 9.35 10.17 10.60 10.60 569 2
3 14 565
STEĆ Patrycja 01-03-22 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 9.71 10.42 10.28 10.42 557 3
4 15 493
SZKOP Wioletta 01-02-18 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 10.07 9.99 9.83 10.07 534 4
5 17 52
TOMASZEWSKA Aleksandra 01-08-03 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 9.07 9.17 10.01 10.01 PB 530 5
6 2 577
BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 9.92 9.02 9.64 9.92 524 6
7 9 549
CZERNIAK Wiktoria 00-01-14 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 8.51 9.00 9.75 9.75 513 7
8 16 243
LEWANDOWSKA Martyna 00-10-26 MLKL Płock (MZ) 9.44 9.58 9.63 9.63 505 8
9 11 576
DELUGA Jagoda 01-01-12 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 8.66 9.12 9.18 9.18 476 9
10 12 550
HOROWSKA Nikola 01-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 8.36 8.74 8.16 8.74 447 10
11 5 71
DELEJOWSKA Wiktoria 01-03-12 WLKS Wrocław (DS) x 7.47 8.55 8.55 PB 435 11
12 8 383
LACH Aleksandra 00-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 8.09 7.75 8.31 8.31 PB 419 12
13 1 432
KAROLCZUK Paulina 01-08-01 UKS Czwórka Białystok (PD) 8.18 x 7.88 8.18 411 13
14 13 163
BUDNER Marta 01-05-17 MKLA Łęczyca (LD) 8.14 x 7.65 8.14 408 14
15 10 69
BANASIAK Julia 00-06-02 WLKS Wrocław (DS) 7.87 8.07 7.66 8.07 PB 404 15
16 3 140
BARDEL Martyna 01-01-22 MLKS Agros Żary (LB) 7.28 7.57 7.66 7.66 PB 377 16

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.066256999969482 s.