3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-03 18:33:30
WMwj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
 
 Gr. A  Gr. B  Ranking
Wzwyż M U20 (10bój) Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
2 ŻYŁA Rafał 02-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1.90/20 1.90 PB
6 RADZEWICZ Jędrzej 01-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 1.65/17 PB
7 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 MKL Toruń (KP) 1.76/19
9 MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1.99/20 1.99
1 ŚWIERGOCKI Eryk 01-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 1.90/20 1.90
4 ŁOPATA Krzysztof 01-06-03 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1.69/19
5 KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) 1.77/19 PB
8 FURMAŃSKI Bartłomiej 02-08-09 LUKS Namysłów (OP) 1.65/20 1.65 =PB
3 KORDASIEWICZ Filip 02-07-07 MKS Osa Zgorzelec (DS) 1.71/18 1.42 SB
4 DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) 1.81/20 1.81
7 SOMMER Paweł 01-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1.83/19 1.79 SB
9 WĘGRZYN Jakub 02-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 1.75/18 1.66
2 SIKORA Jakub 01-10-09 LUKS Namysłów (OP) 1.70/19 1.59 SB
8 GAPIŃSKI Mikołaj 01-05-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 1.80/20 1.80
3 KACZOR Karol 01-03-20 MKS Osa Zgorzelec (DS) 1.85/19 1.85
5 RĘKAWEK Modest 02-10-17 LKS Jantar Ustka (PM)
1 SYKA Mateusz 02-01-31 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 1.70/19 1.60
6 NIEDZIELA Jakub 02-06-28 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 1.69/20 1.69
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.082476139068604 s.