3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-03 11:43:16
WMwdj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
 
 Gr. A  Gr. B  Ranking
W dal M U20 (10bój) Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
3 WĘGRZYN Jakub 02-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 6.96/20 6.96
8 MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) 6.82/20 6.82
5 ŚWIERGOCKI Eryk 01-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 6.33/18 6.31 PB
6 RADZEWICZ Jędrzej 01-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 6.07/19 PB
9 FURMAŃSKI Bartłomiej 02-08-09 LUKS Namysłów (OP) 5.86/20 5.86 PB
9 KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) 6.01/19 PB
1 ŻYŁA Rafał 02-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 6.75/19 6.51
2 ŁOPATA Krzysztof 01-06-03 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 6.05/19
2 KACZOR Karol 01-03-20 MKS Osa Zgorzelec (DS) 5.85/20 5.85 PB
8 KORDASIEWICZ Filip 02-07-07 MKS Osa Zgorzelec (DS) 5.70/19 3.87 PB
5 DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) 5.84/20 5.84 PB
6 NIEDZIELA Jakub 02-06-28 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 6.02/20 6.02
1 GAPIŃSKI Mikołaj 01-05-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 6.04/18 5.88
4 SOMMER Paweł 01-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 6.14/19 5.99
3 RĘKAWEK Modest 02-10-17 LKS Jantar Ustka (PM)
7 SIKORA Jakub 01-10-09 LUKS Namysłów (OP) 6.03/19 5.55
4 SYKA Mateusz 02-01-31 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5.65/19
7 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 MKL Toruń (KP) 6.45/19 5.93
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.070907115936279 s.