3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-03 17:01:53
WMw 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP 2.38 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Eberstadt 1996-08-18
RP (U23) 2.36 WALERIAŃCZYK Aleksander WAWEL Kraków Bydgoszcz 2003-07-20
 

Data aktualizacji: 2020-10-03 17:01:53
Wzwyż M (10bój) Planowany START: 2020-10-03 14:30 ZAKOŃCZENIE: 16:22:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.30 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75 1.78 1.81 1.84 1.87 1.90 1.93 1.96 1.99 2.02 wynik inf punkty
1 9 365 HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - - - - - - - - o - o o o xo o xxx 1.99 794
2 2 470 CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - - - - - o o o o o xo xxx 1.87 =PB 687
3 5 33 JAKÓBCZAK Mikołaj 98-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - - - - o - o xo o xxx 1.84 SB 661
4 11 424 BOROŃ Aleksy 00-06-01 UKS LA Basket Warszawa (MZ) - - - - - o o o xo xo o xxo xxx 1.84 SB 661
5 10 666 JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) - - - - - - o - o xxo xo xxx 1.81 636
6 7 337 KRAWCZYK Michał 92-09-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - - xo xo xo xxo xxo xxx 1.81 SB 636
7 3 676 PITER Damian 00-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - - - - - - - xo xo xxx 1.75 585
8 6 662 DOMAŃSKI Emil 99-06-09 KS Gwardia Piła (WP) - - o o o o o xo xxx 1.72 560
9 1 344 UHERA Roman 00-09-21 AZS-AWF Warszawa (MZ) - o xo o o o o xxx 1.69 PB 536
9 12 50 WASILEWICZ Jan 00-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - - - o o xo o xxx 1.69 536
11 8 674 FRYŚNY Artur 98-06-12 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - - - o o xxo o xxx 1.69 536
12 4 108 SZCZEPANIAK Mateusz 91-08-31 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) o - - xxx 1.30 250
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.029885053634644 s.