3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-04 19:02:51
WM1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP 3:31.46 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Doha (QAT) 2019-10-06
RP (U23) 3:36.93 KUREK Piotr OLEŚNICZANKA Sopot 1983-08-06
RP (U23) 3:36.37* ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów Praha (CZE) 2017-06-05
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-10-04 19:02:51
1500 m M (10bój) - Bieg 1 Planowany START: 2020-10-04 18:53 WYSTARTOWANO: 18:54:47
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 2 470 CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4:55.77 SB 584 1
2 1 365 HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) 4:56.00 U23 583 2
3 5 337 KRAWCZYK Michał 92-09-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5:07.37 518 3
4 4 33 JAKÓBCZAK Mikołaj 98-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) 5:15.29 U23 475 4
5 6 666 JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 5:17.24 U23 465 5
6 7 676 PITER Damian 00-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 5:17.61 U23 463 6
7 3 424 BOROŃ Aleksy 00-06-01 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5:17.90 U23 461 7
8 8 662 DOMAŃSKI Emil 99-06-09 KS Gwardia Piła (WP) 5:19.76 U23 451 8
9 9 344 UHERA Roman 00-09-21 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5:21.46 U23 442 9
10 10 50 WASILEWICZ Jan 00-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 5:43.04 U23 337 10
11 12 108 SZCZEPANIAK Mateusz 91-08-31 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 5:56.02 281 11
12 11 674 FRYŚNY Artur 98-06-12 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 6:29.48 U23 157 12
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.032840967178345 s.