PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
KRAKÓW, 8-9 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-09 09:02:37
WKwm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 400PK 4x100U16 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x200U20 4x200 4x600XU16 4x800U18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 100p(7)U18 Wzywż(7)U18 Kula(7)U18 200(7)U18 W dal(7)U18 Oszczep(7)U18 800(7)U18 7-bójU18 7-bójU23

100PK 400PK 4x100U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 Dziesięcioboj M U23 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-06-08
DZIEŃ 2
2019-06-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:30  100 m M (10bój)  [s]
10:50  100 m M U20 (10bój)  [s]
11:00  100 m K (PK)  [s]
11:20  100 m M (PK)  [s]
11:40  W dal M (10bój) - A 
11:50  100 m pł K (7bój)  [s]
12:00  W dal M U20 (10bój) - B 
12:00  100 m pł K U20 (7bój)  [s]
12:00  100 m pł K(7bój)(PK)  [s]
12:20  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
13:00  Kula M (10bój) - B 
13:10  Wzwyż K (7bój) - A 
13:10  Wzwyż K U20 (7bój) - B 
13:10  Wzwyż K U18 (7bój)(PK) - B 
13:20  Kula M U20 (10bój) - A 
13:30  W dal M U16 (5bój) - A 
13:50  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia 
14:30  4x100 metrów K U16  [s]
14:50  4x100 metrów M U16  [s]
15:00  Wzwyż K U16 (5bój) - A 
15:00  Kula M (5) U16 (5bój) - B 
15:10  Szwedzka (100-200-300-400) K U16  [s]
15:30  Szwedzka (100-200-300-400) M U16  [s]
15:50  Szwedzka (100-200-300-400) K U18  [s]
16:10  Szwedzka (100-200-300-400) M U18  [s]
16:25  4x200 metrów K U20  [s]
16:40  4x200 metrów M U20  [s]
16:40  Kula K (7bój) - B 
16:40  Kula K U20 (7bój) - A 
16:40  Kula K U18 (7bój)(PK) - A 
16:55  4x200 m K  [s]
17:00  Wzwyż M (10bój) - A 
17:00  Wzwyż M U20 (10bój) - B 
17:10  4x200 m M  [s]
17:30  4x400 metrów Mix U18  [s]
17:30  Kula K (3) U16 (5bój) 
17:50  4x400 metrów Mix U20  [s]
18:10  4x400 metrów Mix  [s]
18:30  200 m K (7bój)  [s]
18:40  200 m K U20 (7bój)  [s]
18:40  200 m K U18 (7bój)(PK)  [s]
19:05  400 m M (10bój)  [s]
19:40  400 m K (PK)  [s]
19:47  400 m M U20 (10bój)  [s]
20:00  400 m M (PK)  [s]
REKORDY
RP (U16) 1.80* BORYS Paulina SKLA Sopot Iława 2013-06-21
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2019-06-09 09:02:37
Wzwyż K U16 (5bój) - A Planowany START: 2019-06-08 15:00 ZAKOŃCZENIE: 17:32:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.22 1.25 1.28 1.31 1.34 1.37 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 wynik inf punkty rank
1 5 386
KOKOT Katarzyna 04-01-05 LUKS Podium Kup (OP) - - - - - - - - o o o - o o o xxx 1.64 783 1
2 1 269
WRONKA Maja 04-01-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) - - - - - - o - o o xo xo o xxx 1.58 PB 712 2
3 10 79
KUBIS Paulina 04-03-24 WLKS Wrocław (DS) - - - - - - - o o o xo o xxo xxx 1.58 =PB 712 3
4 13 540
KADŁUBOWICZ Weronika 04-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) - - - - - o o o o xo xo xo xxx 1.55 PB 678 4
5 9 268
PIOTROWSKA Klaudia 04-09-29 UKS LA Basket Warszawa (MZ) - - - - o - o xxo o o xxx 1.49 610 5
6 4 184
JUSZCZAK Gabriela 04-03-29 UKS 55 Łódź (LD) - - - - - - - o o xo xxx 1.49 610 6
7 12 397
RACZKOWSKA Natalia 05-07-12 UKS-MOS Opole (OP) - - - - xo o o o o xo xxx 1.49 610 7
8 7 51
OLSZAK Maja 04-07-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) - - - - - xxo o o xxo xo xxx 1.49 610 8
9 3 487
STĘPIEŃ Dagmara 05-06-17 AZS-AWF Katowice (SL) - - o - - o o o o xxx 1.46 577 9
10 6 237
ZWOLIŃSKA Marta 04-02-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki (MZ) o - - o - - o - xo xxx 1.46 577 10
11 2 395
PABJANEK Nikola 04-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) - - o o o xo xxo o xxx 1.43 544 11
12 16 345
KOPIENIAK Oliwia 05-10-08 SKS Kusy Kraków (MA) - - - - - o o xo xxx 1.43 544 12
13 14 55
PIOTROWSKA Daria 04-09-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - - - o o xo xxo xxx 1.40 512 13
14 15 385
KLAMA Julia 04-01-05 LUKS Podium Kup (OP) - o xo o xo xo xxx 1.37 PB 481 14
15 8 396
MANDELA Emilia 05-12-30 UKS-MOS Opole (OP) o o o o o xxo xxx 1.37 481 15
16 11 82
RUGOWSKA Anna 04-05-26 WLKS Wrocław (DS) - o o xo xo xxx 1.34 PB 449 16

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.055441856384277 s.