3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-04 12:09:30
WKwdm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 5.95 KOCZWARA Lucyna ISKRA Pszczyna Zielona Gora 1966-07-02
 
 Gr. A  Gr. B  Ranking
W dal K U16 (5bój) Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB inf
4 STERENGA Martyna 05-11-01 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 5.61/20 5.61
7 KLESZNO Maja 06-04-27 UKS-MOS Opole (OP) 5.43/20 5.43
1 BLOK Natalia 05-09-13 KS AZS AWF Wrocław (DS) 5.21/20 5.21
6 KIELAR Amelia 06-07-09 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 5.29/20 5.29
3 GRABOWSKA Hanna 05-06-12 AML Słupsk (PM) 4.98/20 4.98
6 KOPIENIAK Oliwia 05-10-08 SKS Kusy Kraków (MA) 5.25/20 5.25
3 TULIŃSKA Julia 05-02-25 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 4.50/20 4.50 PB
4 JANKOWSKA Iga 06-12-06 LUKS Start Nakło (KP) 4.95/20 4.95
2 RARÓG Aleksandra 05-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4.58/20 4.58 PB
8 RACZKOWSKA Natalia 05-07-12 UKS-MOS Opole (OP) 4.85/19 4.75 SB
1 PIĄTEK Karolina 05-01-02 UKS-MOS Opole (OP) 4.24/18 4.18 PB
5 MIELCZAREK Zuzanna 05-02-24 UKS Czempion Bełchatów (LD) 4.94/20 4.94
5 KOBUS Agata 05-01-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 4.50/19 4.35
7 GRACZ Julia 05-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 4.37/20 4.37 PB
2 PATEJUK Milena 06-02-01 AML Słupsk (PM) 4.92/20 4.92
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.030007123947144 s.