PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
KRAKÓW, 8-9 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-09 16:42:44
WK800j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 400PK 4x100U16 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x200U20 4x200 4x600XU16 4x800U18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 100p(7)U18 Wzywż(7)U18 Kula(7)U18 200(7)U18 W dal(7)U18 Oszczep(7)U18 800(7)U18 7-bójU18 7-bójU23

100PK 400PK 4x100U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 Dziesięcioboj M U23 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-06-08
DZIEŃ 2
2019-06-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:30  110 m pł M U20 (10bój)  [s]
09:50  110 m pł M (10bój)  [s]
10:00  Wzwyż M U16 (5bój) - A 
10:20  Dysk M U20 (10bój) 
10:30  W dal K U16 (5bój) - B 
11:00  Dysk M (10bój) 
11:00  W dal K U20 (7bój) - A 
11:00  W dal K U18 (7bój)(PK) - A 
12:00  W dal K (7bój) - B 
12:00  600 m K U16 (5bój)  [s]
12:05  Pięciobój K U16 
12:20  Tyczka M U20 (10bój) - A 
12:20  Oszczep K U20 (7bój) 
12:20  Oszczep K U18 (7bój)(PK) 
12:30  1000 m M U16 (5bój)  [s]
12:35  Pięciobój M U16 
13:00  Tyczka M (10bój) - B 
13:20  Oszczep K (7bój) 
15:00  4x600 metrów Mix U16  [s]
15:20  4x800 metrów Mix U18  [s]
15:40  4x800 metrów Mix U20  [s]
16:00  4x800 metrów Mix  [s]
16:20  Oszczep M (10bój) 
16:30  800 m K U20 (7bój)  [s]
16:30  800 m K U18 (7bój)(PK)  [s]
16:35  Siedmioboj K U20 
16:35  Siedmiobój K U18 (PK) 
16:50  800 m K (7bój)  [s]
16:55  Siedmiobój kobiet 
16:55  Siedmiobój K U23 
17:10  Oszczep M U20 (10bój) 
17:50  1500 m M (10bój)  [s]
17:55  Dziesięciobój mężczyzn 
17:55  Dziesięciobój M U23 
18:10  1500 m M U20 (10bój)  [s]
18:15  Dziesięciobój M U20 
REKORDY
RP (U20) 2:00.17 RYBICKA Anna AZS Wrocław Zabrze 1981-08-08
Min. ME U20 (U20) 2:07.00 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-06-09 16:42:44
800 m K U20 (7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2019-06-09 16:30 WYSTARTOWANO: 16:30:19
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 4 576
DELUGA Jagoda 01-01-12 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 2:31.21 SB 678 5
2 3 383
LACH Aleksandra 00-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 2:31.27 SB 677 6
3 6 140
BARDEL Martyna 01-01-22 MLKS Agros Żary (LB) 2:34.97 632 7
4 7 71
DELEJOWSKA Wiktoria 01-03-12 WLKS Wrocław (DS) 2:37.40 SB 603 9
5 5 163
BUDNER Marta 01-05-17 MKLA Łęczyca (LD) 2:37.76 PB YC 143.7 599 10
6 8 549
CZERNIAK Wiktoria 00-01-14 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 2:38.22 SB 593 11
7 2 432
KAROLCZUK Paulina 01-08-01 UKS Czwórka Białystok (PD) 2:59.27 372 15
8 1 69
BANASIAK Julia 00-06-02 WLKS Wrocław (DS) 3:10.01 278 16

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.063096046447754 s.