PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
KRAKÓW, 8-9 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-09 18:40:27
M4x100m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 400PK 4x100U16 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x200U20 4x200 4x600XU16 4x800U18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 100p(7)U18 Wzywż(7)U18 Kula(7)U18 200(7)U18 W dal(7)U18 Oszczep(7)U18 800(7)U18 7-bójU18 7-bójU23

100PK 400PK 4x100U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 Dziesięcioboj M U23 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-06-08
DZIEŃ 2
2019-06-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:30  100 m M (10bój)  [s]
10:50  100 m M U20 (10bój)  [s]
11:00  100 m K (PK)  [s]
11:20  100 m M (PK)  [s]
11:40  W dal M (10bój) - A 
11:50  100 m pł K (7bój)  [s]
12:00  W dal M U20 (10bój) - B 
12:00  100 m pł K U20 (7bój)  [s]
12:00  100 m pł K(7bój)(PK)  [s]
12:20  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
13:00  Kula M (10bój) - B 
13:10  Wzwyż K (7bój) - A 
13:10  Wzwyż K U20 (7bój) - B 
13:10  Wzwyż K U18 (7bój)(PK) - B 
13:20  Kula M U20 (10bój) - A 
13:30  W dal M U16 (5bój) - A 
13:50  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia 
14:30  4x100 metrów K U16  [s]
14:50  4x100 metrów M U16  [s]
15:00  Wzwyż K U16 (5bój) - A 
15:00  Kula M (5) U16 (5bój) - B 
15:10  Szwedzka (100-200-300-400) K U16  [s]
15:30  Szwedzka (100-200-300-400) M U16  [s]
15:50  Szwedzka (100-200-300-400) K U18  [s]
16:10  Szwedzka (100-200-300-400) M U18  [s]
16:25  4x200 metrów K U20  [s]
16:40  4x200 metrów M U20  [s]
16:40  Kula K (7bój) - B 
16:40  Kula K U20 (7bój) - A 
16:40  Kula K U18 (7bój)(PK) - A 
16:55  4x200 m K  [s]
17:00  Wzwyż M (10bój) - A 
17:00  Wzwyż M U20 (10bój) - B 
17:10  4x200 m M  [s]
17:30  4x400 metrów Mix U18  [s]
17:30  Kula K (3) U16 (5bój) 
17:50  4x400 metrów Mix U20  [s]
18:10  4x400 metrów Mix  [s]
18:30  200 m K (7bój)  [s]
18:40  200 m K U20 (7bój)  [s]
18:40  200 m K U18 (7bój)(PK)  [s]
19:05  400 m M (10bój)  [s]
19:40  400 m K (PK)  [s]
19:47  400 m M U20 (10bój)  [s]
20:00  400 m M (PK)  [s]
REKORDY
RP (U16) 43.87 LKS Polkowice Zgorzelec 2014-09-06
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-06-09 18:40:27
4x100 metrów M U16 - Bieg 1 Planowany START: 2019-06-08 14:50 WYSTARTOWANO: 14:51:01
  PhotoFinish
msc tor foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 KAMIŃSKI Daniel
RÓG Jakub
SZYLER Tymon
MOLEK Mateusz
LKS Stal Mielec (PK) 45.65 SB 4
2 4 MLECZEK Piotr
WIECZOREK Jan
DERES Łukasz
HAJDUK Seweryn
MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 45.69 SB 5
3 6 RUMIŃSKI Mikołaj
PANKOWSKI Maciej
KRYSZPIN Maciej
PAŁKOWSKI Dawid
MUKL Brodnica (KP) 46.77 SB #112 YC 162.5(b) 8
4 7 DONIEC Szymon
WOZIWODZKI Jakub
SUDER Alan
BANACHOWICZ Bartosz
SKS Kusy Kraków (MA) 47.82 10
5 2 ZAWADKA Tomasz
MAZUR Tobiasz
KAŁWAK Marcin
WIŚNIEWSKI Dominik
MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 47.88 11
6 5 CZUBA Emanuel
PILAWA Błażej
BUDZIŃSKI Dominik
ARTYM Jakub
UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 50.67 12

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.078216075897217 s.