3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-04 16:41:04
K4x800jmMix 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-10-04 16:41:04
4x800 m Mix U18 - Bieg 1 Planowany START: 2020-10-04 15:30 WYSTARTOWANO: 15:30:31 DEKORACJA 16:06
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 43 ŚCISŁOWSKA Julia
CIEŚLIK Wiktoria
RYMUT Konrad
SZMIT Patryk
KS SMS Szklarska Poręba (DS) 8:40.71 1
2 4 532 JURAK Bartosz
DZWONKOWSKA Karolina
KRAWCZYŃSKA Martyna
FOLGA Bartłomiej
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 8:47.83 2
3 7 220 MUSIAŁEK Paweł
RĘBACZ Paulina
LEWANDOWSKA Wiktoria
TEDYS Mateusz
KS Żeglina Sieradz (LD) 8:49.34 3
4 5 93 SIKORA Julia
JANAS Filip
WIŚNIEWSKA Aleksandra
MAJEWSKI Adam
SSMKS Parasol Wrocław (DS) 8:52.37 4
5 3 259 SZEWCZYK Maciej
GABRYSIAK Szymon
OLEJNIK Natalia
ENDLER Julia
MUKS Park Zduńska Wola (LD) 10:59.94 5
Mistrzostwa Polski 2019 wieloboje i szt. (Kraków)
1 MKS Truso Elbląg 8:38.65
2 KS SMS Szklarska Poręba 8:41.02
3 KS AZS AWF Kraków 8:58.95
Mistrzostwa Polski 2018 wieloboje (Suwałki)
1 LKS Vectra Włocławek 8:27.56
2 SKLA Sopot 8:41.31
3 CWKS Resovia Rzeszów 8:45.73
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.039947032928467 s.