3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-04 16:43:42
K4x800jMix 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  110 m pł M U20 (10bój)  [s]
10:00  Wzwyż M U16 (5bój)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M U16 (5bój)  [Gr. B]
10:15  Dysk M U20 (10bój) 
10:30  110 m pł M (10bój)  [s]
11:00  W dal K U16 (5bój)  [Gr. A]
11:00  W dal K U16 (5bój)  [Gr. B]
11:15  Dysk M (10bój) 
12:00  W dal K U20 (7bój)  [Gr. A]
12:00  W dal K U20 (7bój)  [Gr. B]
12:15  600 m K U16 (5bój)  [s]
12:26  Pięciobój K U16  [FINAŁ]
12:30  Tyczka M (10bój)  [Gr. A]
12:30  Tyczka M (10bój)  [Gr. B]
12:30  Tyczka M U20 (10bój)  [Gr. A]
12:30  Tyczka M U20 (10bój)  [Gr. B]
13:10  W dal K (7bój) 
13:15  Oszczep K U20 (7bój) 
14:00  1000 m M U16 (5bój)  [s]
14:05  Pięciobój M U16  [FINAŁ]
14:20  Oszczep K (7bój) 
14:40  800 m K U20 (7bój)  [s]
14:52  Siedmioboj K U20  [FINAŁ]
15:03  4x600 m Mix U16  [s]
15:20  Oszczep M (10bój)  [Gr. A]
15:20  Oszczep M U20 (10bój)  [Gr. A]
15:30  4x800 m Mix U18  [s]
15:50  800 m K (7bój)  [s]
15:54  Siedmiobój K U23  [FINAŁ]
15:54  Siedmiobój kobiet  [FINAŁ]
16:00  4x800 m Mix U20  [s]
16:10  4x800 m Mix  [s]
16:10  Oszczep M (10bój)  [Gr. B]
16:10  Oszczep M U20 (10bój)  [Gr. B]
18:45  1500 m M U20 (10bój)  [s]
18:53  1500 m M (10bój)  [s]
19:00  Dziesięciobój mężczyzn  [FINAŁ]
19:00  Dziesięciobój M U23  [FINAŁ]
19:00  Dziesięciobój M U20  [FINAŁ]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-10-04 16:43:42
4x800 m Mix U20 - Bieg 1 Planowany START: 2020-10-04 16:00 WYSTARTOWANO: 16:08:01 DEKORACJA 16:40
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 38 BIELAK Natalia
PIECHOWICZ Katarzyna
FRANCZAK Mateusz
KOROŚ Wojciech
KS SMS Szklarska Poręba (DS) 8:41.30 1
2 5 540 LIKWIARZ Dawid
GRABOWSKA Wiktoria
DĄBROWSKI Piotr
LIPSKA Weronika
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 9:12.29 2
3 6 83 KLATKA Anna
DOMINIAK Daniel
POPIEL Kaja
KRĘCZEWSKI Piotr
SL GKS Olsza Olszyna (DS) 9:17.74 3
4 3 150 STRZELEWICZ Zuzanna
TRZCIŃSKI Dawid
BEMBNISTA Martyna
PYSZKA Mikołaj
LUKS Start Nakło (KP) 9:18.57 #150 YC 4
4 259 SZEWCZYK Maciej
GABRYSIAK Szymon
OLEJNIK Natalia
ENDLER Julia
MUKS Park Zduńska Wola (LD) DNF
Mistrzostwa Polski 2019 wieloboje i szt. (Kraków)
1 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 8:32.43
2 KS Podlasie Białystok 8:38.51
3 UKS Budowlani Nowy Sącz 8:47.77
Mistrzostwa Polski 2018 wieloboje (Suwałki)
1 KS AZS AWF Kraków 8:30.04
2 GKS Olimpia Grudziądz 8:36.03
3 CWKS Resovia Rzeszów 8:40.85
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.070211172103882 s.