3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-03 15:19:04
K4x200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:20  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
09:50  100 m M U20 (10bój)  [s]
10:30  100 m pł K U20 (7bój)  [s]
10:30  Wzwyż K U16 (5bój)  [Gr. A]
10:30  Wzwyż K U16 (5bój)  [Gr. B]
10:40  W dal M U20 (10bój)  [Gr. A]
10:40  W dal M U20 (10bój)  [Gr. B]
11:10  100 m M (10bój)  [s]
11:30  100 m K (PK)  [s]
11:40  Kula M U20 (10bój) 
11:50  100 m M (PK)  [s]
12:00  W dal M (10bój) 
12:10  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
12:25  Kula K (3) U16 (5bój) 
12:25  Wzwyż K U20 (7bój)  [Gr. A]
12:25  Wzwyż K U20 (7bój)  [Gr. B]
12:30  100 m pł K (7bój)  [s]
12:50  Szwedzka (100-200-300-400) K U16  [s]
13:05  Szwedzka (100-200-300-400) M U16  [s]
13:15  Kula M (10bój) 
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:35  W dal M U16 (5bój)  [Gr. A]
13:35  W dal M U16 (5bój)  [Gr. B]
13:40  Szwedzka (100-200-300-400) K U18  [s]
14:00  Szwedzka (100-200-300-400) M U18  [s]
14:15  4x200 m K U16  [s]
14:30  Kula K U20 (7bój) 
14:30  Wzwyż M (10bój) 
14:30  Wzwyż K (7bój) 
14:35  4x200 m M U16  [s]
14:45  4x200 m K U20  [s]
15:00  4x200 m M U20  [s]
15:10  4x200 m K  [s]
15:20  4x200 m M  [s]
15:20  Kula M (5) U16 (5bój) 
15:40  4x400 m Mix U18  [s]
16:00  4x400 m Mix U20  [s]
16:13  200 m K U20 (7bój)  [s]
16:20  Kula K (7bój) 
16:25  Wzwyż M U20 (10bój)  [Gr. A]
16:25  Wzwyż M U20 (10bój)  [Gr. B]
16:50  2x2x400 m Mix  [s]
17:00  400 m M (10bój)  [s]
17:15  200 m K (7bój)  [s]
17:35  4x400 m Mix  [s]
18:30  400 m M U20 (10bój)  [s]
REKORDY
RP 1:39.4 Górnik Zabrze Opole 1977-09-17
RP 1:38.13* reprezentacja POLSKA Kraków 2019-06-08
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-10-03 15:19:04
4x200 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-10-03 15:10 WYSTARTOWANO: 15:13:39 DEKORACJA 16:15
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 341 WOJCIESZEK Anna
PALUCH Justyna
DUCHNOWSKA Natalia
PALUCH Paulina
AZS-AWF Warszawa (MZ) 1:37.92 RP 1
2 7 196 ZIELIŃSKA Paulina
JASTRZĄB Izabela
CIUPEK Sylwia
WASILUK Agata
MKS Agros Chełm (LU) 1:39.72 2
3 6 599 ZMARZŁA Weronika
FORMELLA Aleksandra
ZAPORA Blanka
PIETROŃ Monika
SKLA Sopot (PM) 1:42.84 3
4 4 655 ZIEBURA Martyna
KAŁMUK Marta
CZAJKOWSKA Magda
WYPPICH Zuzanna
UKS Czwórka Żory (SL) 1:45.31 4
5 3 410 MIELCZAREK Laura
ABRAMOWICZ Róża
WIECZOREK Krystyna
KOWALSKA Justyna
UKS Herkules Sulejówek (MZ) 1:54.29 5
Mistrzostwa Polski 2019 wieloboje i szt. (Kraków)
1 AZS-AWF Warszawa 1:38.13
2 KS AZS AWF Kraków 1:39.46
3 KS AZS UWM Olsztyn 1:40.31
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.094383 s. | Mem: 1.25 megabytes