3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-04 14:10:09
WM5m 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 3413 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec Wrocław 2018-05-13
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-10-04 14:10:09
Pięciobój M U16 - FINAŁ Planowany START: 2020-10-04 14:05 ZAKOŃCZENIE: 14:09:00 DEKORACJA 14:35
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 3 418 KUCHARSKI Filip 05-04-04 UKS Kresy Otwock (MZ) 2976 PB
2 4 248 ANTOSIAK Sebastian 06-07-12 MKLA Łęczyca (LD) 2896 PB
3 7 460 SZULER Kamil 05-03-12 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 2874 PB
4 1 419 ODOLIŃSKI Szymon 05-02-23 UKS Kresy Otwock (MZ) 2828 PB
5 10 496 ZACHARA Jakub 06-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 2764 PB
6 5 675 KOTLARSKI Mateusz 05-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 2744 PB
7 11 251 WOŹNIAK Hubert 05-09-29 MKLA Łęczyca (LD) 2558 PB
8 2 253 ULIŃSKI Kacper 06-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 2523
9 6 75 KAMIŃSKI Mateusz 05-02-03 MKS Osa Zgorzelec (DS) 2412
10 12 349 GŁOWALA Michał 05-04-10 GKS Wilga Garwolin (MZ) 2370 PB
11 9 433 BARTOSIŃSKI Wiktor 05-09-23 UKS MTE Milanówek (MZ) 2363
12 13 252 ŻELECHOWSKI Jakub 05-04-04 MKLA Łęczyca (LD) 2094 PB
13 14 249 DUDKA Filip 06-08-31 MKLA Łęczyca (LD) 2014
8 563 MAŁEK Kewin 05-05-10 AML Słupsk (PM) DNF
Mistrzostwa Polski 2019 wieloboje i szt. (Kraków)
1 JUNG Marcin 04 MLKS Agros Żary 3200
2 ROBAKOWSKI Dawid 04 UKS Skoczek Władysławów 3091
3 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 04 CKS Budowlani Częstochowa 2848
Mistrzostwa Polski 2018 wieloboje (Suwałki)
1 ZAZULA Michał 03 MKS Bolesłavia Bolesławiec 3365
2 CZERWIONKA Norbert 03 KS Wejher Wejherowo 2920
3 WIECZOREK Miłosz 03 MLKS Echo Twardogóra 2896
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.069201946258545 s.