3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-05 13:19:52
WM10u 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-10-05 13:19:52
Dziesięciobój M U23 - FINAŁ Planowany START: 2020-10-04 19:00 ZAKOŃCZENIE: 19:07:00 DEKORACJA 17:15
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 1 365 HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) 7478 SB 25
2 6 424 BOROŃ Aleksy 00-06-01 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 6875 PB 21
3 9 33 JAKÓBCZAK Mikołaj 98-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) 6683 18
4 4 666 JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6133 PB 16
5 8 662 DOMAŃSKI Emil 99-06-09 KS Gwardia Piła (WP) 5425 PB 14
6 10 676 PITER Damian 00-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 5283 PB 12
7 5 344 UHERA Roman 00-09-21 AZS-AWF Warszawa (MZ) 4980 PB 10
8 7 50 WASILEWICZ Jan 00-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 4462 PB 8
9 11 674 FRYŚNY Artur 98-06-12 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 3806
Mistrzostwa Polski 2019 wieloboje i szt. (Kraków)
1 HORBOWICZ Rafał 98 KS Warszawianka W-wa 7549
2 DZIUBA Szymon 99 AZS-AWF Warszawa 6408
3 PITER Marcin 97 UMKS Iskra Wolsztyn 4277
Mistrzostwa Polski 2018 wieloboje (Suwałki)
1 CHOCHOROWSKI Jacek 96 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 7215
2 HORBOWICZ Rafał 98 KS Warszawianka W-wa 7100
3 JAKÓBCZAK Mikołaj 98 KS AZS AWF Wrocław 7017
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.026525974273682 s.