3. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach
ŁÓDŹ, 3-4 października 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-10-06 10:44:02
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 2x2x400X 4x400XU18 4x400XU20 4x400X 4x600XU16 4x800XU18 4x800XU20 4x800X SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 80p(5)U16 Wzwyż(5)U16 Kula(5)U16 W dal(5)U16 600(5)U16 5-bójU16 100p(7)U20 Wzwyż(7)U20 Kula(7)U20 200(7)U20 W dal(7)U20 Oszczep(7)U20 800(7)U20 7-bójU20 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój 7-bójU23

100PK 4x200U16 4x200U20 4x200 SzwedzkaU16 SzwedzkaU18 110(5)U16 W dal(5)U16 Kula(5)U16 Wzwyż(5)U16 1000(5)U16 5-bójU16 100(10)U20 W dal(10)U20 Kula(10)U20 Wzwyż(10)U20 400(10)U20 110(10)U20 Dysk(10)U20 Tyczka(10)U20 Oszczep(10)U20 1500(10)U20 10-bójU20 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój 10-bójU23

DZIEŃ 1
2020-10-03
DZIEŃ 2
2020-10-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:20  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
09:50  100 m M U20 (10bój)  [s]
10:30  100 m pł K U20 (7bój)  [s]
10:30  Wzwyż K U16 (5bój)  [Gr. A]
10:30  Wzwyż K U16 (5bój)  [Gr. B]
10:40  W dal M U20 (10bój)  [Gr. A]
10:40  W dal M U20 (10bój)  [Gr. B]
11:10  100 m M (10bój)  [s]
11:30  100 m K (PK)  [s]
11:40  Kula M U20 (10bój) 
11:50  100 m M (PK)  [s]
12:00  W dal M (10bój) 
12:10  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
12:25  Kula K (3) U16 (5bój) 
12:25  Wzwyż K U20 (7bój)  [Gr. A]
12:25  Wzwyż K U20 (7bój)  [Gr. B]
12:30  100 m pł K (7bój)  [s]
12:50  Szwedzka (100-200-300-400) K U16  [s]
13:05  Szwedzka (100-200-300-400) M U16  [s]
13:15  Kula M (10bój) 
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:35  W dal M U16 (5bój)  [Gr. A]
13:35  W dal M U16 (5bój)  [Gr. B]
13:40  Szwedzka (100-200-300-400) K U18  [s]
14:00  Szwedzka (100-200-300-400) M U18  [s]
14:15  4x200 m K U16  [s]
14:30  Kula K U20 (7bój) 
14:30  Wzwyż M (10bój) 
14:30  Wzwyż K (7bój) 
14:35  4x200 m M U16  [s]
14:45  4x200 m K U20  [s]
15:00  4x200 m M U20  [s]
15:10  4x200 m K  [s]
15:20  4x200 m M  [s]
15:20  Kula M (5) U16 (5bój) 
15:40  4x400 m Mix U18  [s]
16:00  4x400 m Mix U20  [s]
16:13  200 m K U20 (7bój)  [s]
16:20  Kula K (7bój) 
16:25  Wzwyż M U20 (10bój)  [Gr. A]
16:25  Wzwyż M U20 (10bój)  [Gr. B]
16:50  2x2x400 m Mix  [s]
17:00  400 m M (10bój)  [s]
17:15  200 m K (7bój)  [s]
17:35  4x400 m Mix  [s]
18:30  400 m M U20 (10bój)  [s]
msc klub suma
1 KS Warszawianka W-wa (MZ) 3 3
2 SKLA Sopot (PM) 2 1 2 5
3 Pomorskie (PM) 2 1 3
3 Łódzkie (LD) 2 1 3
5 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 2 2
6 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1 2 1 4
7 MKS MOS Wrocław (DS) 1 2 3
8 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1 1 2 4
9 AML Słupsk (PM) 1 1 2
9 KS Podlasie Białystok (PD) 1 1 2
9 MKS Agros Chełm (LU) 1 1 2
12 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1 1 2
12 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 1 1 2
12 MKS Juvenia Białystok (PD) 1 1 2
12 WLKS Wrocław (DS) 1 1 2
16 MKS-MOSM Bytom (SL) 1 1
16 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 1 1
16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 1 1
16 UKS Kresy Otwock (MZ) 1 1
16 UKS Kusy Warszawa (MZ) 1 1
21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 3 3
22 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 2 2 4
23 Dolnośląskie (DS) 2 2
23 MKLA Łęczyca (LD) 2 2
25 UKS Czapla Białe Błota (KP) 1 1 2
26 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 1 1
26 KKL Kielce (SK) 1 1
26 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 1 1
26 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 1 1
26 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 1 1
31 GKS Start Długołęka (DS) 2 2
31 Małopolskie (MA) 2 2
31 Śląskie (SL) 2 2
34 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1 1
34 BKL Bełchatów (LD) 1 1
34 KS AZS AWF Wrocław (DS) 1 1
34 KS Żeglina Sieradz (LD) 1 1
34 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 1 1
34 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1 1
34 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 1 1
34 UKS Czwórka Żory (SL) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.088658094406128 s.